Strona główna Kancelaria

O nas

AZT Kancelaria Podatkowa jest to firma zbudowana na rodzinnym fundamencie. Dwadzieścia lat historii i budowania nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii doradcy podatkowego zaowocowało wysoką i stabilną pozycję na rynku.

Unikalna rodzinna atmosfera przyczyniła się do stworzenia partnerskiej relacji z Klientami. Pełne zrozumienie, otwartość oraz gotowość do znajdowania nowych rozwiązań jest przez nich szczególnie doceniana.

Misją AZT jest pełne zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych w formie profesjonalnych usług doradczych i księgowych.

Oferując usługi naszej kancelarii proponujemy pomoc firmom w ukształtowaniu ich pozytywnego obrazu finansowego, włączając się w prawidłowe i jak najbardziej korzystne dla właścicieli ujęcie księgowe i podatkowe prowadzonej działalności.


Historia

AZT Kancelaria Podatkowa Zbigniew Tomkowicz została założona 20 kwietnia 1991 roku. Na podstawie Wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Olsztyna, w roku 1991 pod numerem 8139 z uprawnieniami do prowadzenia działalności w zakresie rachunkowości. Wpis na listę doradców podatkowych uzyskany w dniu 24.11.1997 roku pod numerem 03187.
Uprawnienia do prowadzenia usługowego ksiąg rachunkowych wydanego przez Ministra Finansów w dniu 20.07.1998 roku pod numerem 9350/98.

Realizacja tej misji jest możliwa dzięki doświadczonym i profesjonalnym zespołom pracowników, którzy z zawodową rzetelnością realizują powierzone zadania.


Ludzie

-
Zespół Kompetentnych Pracowników.

Naszym największym atutem są ludzie - wykwalifikowani specjaliści: doradca podatkowy, specjaliści finansowi i samodzielni księgowi. Wieloletnie doświadczenie, wysoce wykwalifikowana kadra, dobre przygotowanie teoretyczne, pozwala zagwarantować Państwu wysoką jakość usług.

W chwili obecnej firma zatrudnia 3 osoby.

W swojej codziennej pracy kierujemy się skutecznością i precyzją działania w zaspokajaniu potrzeb Klientów w dziedzinie rachunkowości finansowej i podatkach poprzez:
  • rzetelność
  • profesjonalizm
  • wszechstronność
  • budowanie potencjału intelektualnego.